O inwestorze i o osiedlu

 

O inwestorze i o osiedlu 
 
„DUBWAR” Sp. z o.o. jest firmą utworzoną w 2007r. dla potrzeb zarzadzania nieruchomościami. Z biegiem czasu spółka rozpoczęła również działalność deweloperską na terenie Milicza i Rawicza. W związku z dużym zainteresowaniem naszymi nieruchomościami już po raz kolejny zostaną wybudowane budynki mieszkalne wielorodzinne w Miliczu.
 
Dwie nowe inwestycje, które to są wymarzonym miejsce dla  osób ceniących komfort, ciszę i spokój.  Bliskość natury a jednocześnie niedaleka odległość od centrum to dodatkowe atuty inwestycji przy ul. Sułowskiej oraz Osiedla Parkowego przy ul. Wojska Polskiego
 
Inwestycja znajduję się w odległości:
  • Pływalnia „Milicka Fala”
  • Liceum Ogólnokształcące
  • Dom Kultury
  • Kościół
  • Rynek
  • Kawiarnia „Parkowa”
  • Biedronka
  • Zalew Rekreacyjny
Spółka Dubwar przewiduję budowę 2 nowoczesnych inwestycji:
 
przy ulicy Sułowskiej
I
NWESTYCJA ZAKOŃCZONA - GOTOWE MIESZKANIA
  przy ulicy Wojska Polskiego
ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI - III KWARTAŁ 2020r.
 
 
 
 

Mieszkania zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim.

Lokale  będą spełniać standard deweloperski tj.ściany będą wytynkowane tynkiem gipsowym maszynowym, instalacje wod-kan. będą rozprowadzone do miejsc wskazanych w projekcie, instalacja elektryczna wykonana będzie w całości wraz z montażem gniazd i włączników.
 
Jak w przypadku poprzednich inwestycji przy ulicy Mickiewicza każde mieszkanie posiadać będzie schowek lokatorski oraz na poziomie piwnicy przewidziano rowerownię, czyli dodatkowe miejsce przeznaczone na przechowywanie rowerów.
 
Źródłem centralnego ogrzewania i ciepłej wody będzie piec gazowy kondensacyjny. Instalacja grzewcza wykonana będzie w całości wraz z montażem grzejników oraz sterownika temperatury. Posadzki przygotowujemy pod wyłożenie warstwy ścieralnej (paneli lub płytek). Inwestor zamontuje drzwi wejściowe do lokalu, parapety PCV od środka i  stalowe powlekane od zewnątrz. Okna trzyszybowe będą posiadać rolety zewnętrzne, co niewątpliwie ucieszy każdego nabywcę. Całe osiedle będzie monitorowane co zapewni bezpieczeństwo przyszłym właścicielom.
 
Staramy się zadbać o każdy szczegół dlatego dobór materiałów wykończeniowych klatek schodowych powierzamy wykwalifikowanej kadrze profesjonalistów.